BIKE-OWE MIEJSCE

BIKE-owe miejsce

rower jak z bajki

Cztery Wiatry Spa & Sport Resort to wyjątkowe miejsce również dla amatorów kolarstwa każdego rodzaju. 

Mnogość tras prowadzących lokalnymi drogami o bardzo niskim natężeniu ruchu będzie magnesem dla kolarzy szosowych. Równiutkie asfalty wijące się przez sady, lasy oraz pola z dala od samochodowego zgiełku pozwolą Wam pracować nad formą w niezwykle czystym i cieszącym oko otoczeniu.

Miłośnicy MTB zachwycą się zróżnicowaniem terenu. Większość szlaków rowerowych prowadzi przez obszary leśne, drogi gruntowe oraz szutrowe. Obszar ten ma wyjątkowe walory przyrodnicze, w jego sercu leży Świętokrzyski Park Narodowy z niepowtarzalnymi rumowiskami skalnymi, zwanymi gołoborzami, a wokół niego rozpościerają się parki krajobrazowe z cennymi rezerwatami. Wspaniałym uzupełnieniem walorów przyrodniczych jest zalew Chańcza, nad którym położony jest nasz resort.

Trasy prowadzą do najcenniejszych, mało uczęszczanych partii Gór Świętokrzyskich. Malowniczy krajobraz terenu, liczne pasma górskie, porośnięte lasami zbocza, poprzecinane głębokimi wąwozami/jarami zostaną Wam na długo w pamięci.

Równie komfortowo będą się tu czuły zarówno rodziny z dziećmi, rowerzyści indywidualni, jak i seniorzy uprawiający kolarstwo turystyczne. Cztery Wiatry Spa & Sport Resort położony jest ok 5 km od miejscowości Raków, przez którą biegnie Wschodni Szlak Rowerowy Green Velo.

Planując pobyt w Czterech Wiatrach możecie zwiedzić najciekawsze miejsca w okolicy www.czterywiatry.pl/atrakcje/okolica/
A po wyczerpującej wycieczce możecie podarować sobie odrobinę luksusu, np.: relaksujący masaż z zaciszu naszego Spa

Dawka czystego powietrza, którą podarujecie sobie podczas pobytu w Cztery Wiatry Spa & Sport Resort na pewno dostarczy Wam dużo zdrowia i radości