ferie_zimowe_banner

FERIE ZIMOWE

[av_breadcrumbs]

Ferie zimowe

Ferie zimowe to czas, który niezmiennie kojarzy się z białym szaleństwem :)
Niestety z każdym rokiem wyczekiwanego, białego puchu jest coraz mniej. Może słuszną alternatywą będzie zaplanowanie zimowiska z dala od zgiełku zatłoczonych, podhalańskich miejscowości :) W świętokrzyskim potrafi być równie ładnie, tutaj na pewno wasze dzieci dostaną dużą dawkę świeżego powietrza.

Sąsiedztwo lasów pozwoli na piesze wycieczki o różnym stopni trudności czy zabawy w podchody.
A jeśli dopisze zimowa aura znajdziecie w okolicy wiele miejsc, w których zwolennicy białego szaleństwa znajdą stoki o różnym stopniu trudności i zdecydowanie mniej oblegane :)
Dla łatwości śledzenia sytuacji na pobliskich stokach polecamy skorzystanie ze strony http://swietokrzyskie.pl/wyciagi-narciarskie-w-wojewodztwie-swietokrzyskim/

Kryty basen, w którym możecie zorganizować dla dzieci zajęcia nauki pływania lub dla zajęcia rekreacyjne będzie dodatkowym atutem przy szukaniu odpowiedniego miejsca dla swoich podopiecznych.

Cztery Wiatry to również świetna baza wypadowa na krótsze lub dłuższe wycieczki.
Świętokrzyskie to naprawdę bardzo ciekawy fragment Polski, zarówno pod kątem ciekawostek przyrodniczych jak i historycznych. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas przewodnika, który może być przydatny przy planowaniu wycieczek https://czterywiatry.pl/atrakcje/okolica/