PAKIET 3 plus 1

Pakiet 3 +1 (każda czwarta doba gratis)

Zostań dodatkową noc całkowicie za darmo w pakiecie 3 +1 (każda czwarta doba gratis)

Lato to czas, w którym powinniśmy podarować sobie beztroski relaks. Teraz możesz cieszyć się nim jeszcze dłużej dzięki niezwykłej ofercie 3+1 w Aparthotelu Cztery Wiatry!
Co to oznacza?  To proste – każda czwarta doba pobytu jest dla Ciebie zupełnie za darmo! Przykładowo rezerwując pobyt na długi weekend czerwcowy (7-11 czerwca) w Apartamencie Chańcza oszczędzasz aż 549 zł! Promocja kumuluje się także przy dłuższych pobytach. Wybierając pobyt na 8 nocy, płacisz za 6, a 2 masz gratis.
Niezależnie od tego, czy preferujesz klimat tradycyjnych pokoi hotelowych, czy wolisz przestrzeń i wygodę apartamentów z aneksami kuchennymi, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Wszystkie rodzaje pokoi w naszym Aparthotelu są objęte tą wyjątkową promocją.
Jeśli cenisz sobie spokój, nie lubisz zatłoczonych miejsc, to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. To miejsce, gdzie natura łączy się z wygodą. Od samego rana możesz zażywać kąpieli w jeziorze lub jeśli wolisz w naszym basenie, a po kąpieli wylegiwać się na słońcu na zewnętrznych tarasach z leżakami.
Jeżeli wolisz czynny wypoczynek możesz przemierzać Chańczę wypożyczonym u nas kajakiem albo objechać ją rowerem.
Rezerwuj już dziś i przygotuj się na niezapomniane wakacje w Aparthotelu Cztery Wiatry.
baner_program_lojalnosciowy