Korytnica 88, 28-225, Szydlow
+48 41 35 35 247
recepcja@czterywiatry.pl
Zarezerwuj teraz
Sprzęt wodny

kajak W ciepłe i słoneczne dni warto wybrać się na wyprawę po zalewie Chańcza. Malownicza linia brzegowa, chłodna bryza, czysta woda oraz urokliwe zakątki to tylko kilka z wielu atrakcji czekających na Państwa. Niedaleko resortu znajduje się Zatoka Bobrowa z kilkoma poziomami tam, utworzonymi przez te pracowite zwierzęta. Na drugim brzegu gęste zarośla dają schronienie wielu gatunkom ptactwa wodnego. Swoje gniazda uwijają tam perkozy, kaczki, łabędzie oraz bociany. Na zalewie znajduję się też wiele zatoczek z niewielkimi plażami – w sam raz na krótki, popołudniowy odpoczynek w słońcu.

Do Państwa dyspozycji oddajemy kajaki, rowery wodne, 3-osobowe kanu oraz łódkę wiosłową. Zapewniamy także bezpłatne przechowanie desek windsurfingowych na terenie resortu.

Dodatkowo, od bieżącego sezonu udostępniamy do wypożyczenia kajaki Rotomod Brio – idealne zarówno dla rekreacyjnych jak i bardziej zaawansowanych kajakarzy. Kajaki są wyposażone w trzecie siedzenie dla dziecka, czyniąc je idealnymi na rodzinny spływ po zalewie.

Cennik
Kajak   15 PLN / 1 godz.
Łódka wiosłowa   20 PLN / 1 godz.
Rower wodny   30 PLN / 1 godz.
Kanu 3-osobowe   15 PLN / 1 godz.