jesienna_integracja_banner

JESIENNE WYJAZDY INTEGRACYJNE

[av_breadcrumbs]

Jesienne wycieczki integracyjne

Początek roku szkolnego to dla wielu młodych ludzi ogromny stres. Cztery Wiatry to świetne miejsce aby zgrać ze sobą nową klasę. Dla wychowawców to najlepszy czas aby poznać swoich podopiecznych w neutralnym środowisku i zbudować swój autorytet.

Pięć hektarów ogrodzonego terenu: boiska do siatkówki, plac zabaw, trampolina, zadaszona wiata dadzą możliwość przeprowadzenia kreatywnych zajęć dla dzieci w każdym wieku i w każdą pogodę. U nas znajdziecie wszystko co niezbędne aby ciekawie wypełnić dzieciom każdy dzień, dodatkowo zapewnicie swoim podopiecznym ogromną dawkę świeżego powietrza :)

Kryty basen, w którym możecie zorganizować dla dzieci zajęcia rekreacyjne lub sportowe będzie dodatkowym argumentem decydującym o wyborze miejsca. Cztery Wiatry to również świetna baza wypadowa na krótsze lub dłuższe wycieczki.  Świętokrzyskie to naprawdę bardzo ciekawy fragment Polski, zarówno pod kątem ciekawostek przyrodniczych jak i historycznych.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas przewodnika, który może być przydatny przy planowaniu wycieczek https://czterywiatry.pl/atrakcje/okolica/