integracja_baner

Pikniki firmowe

Pikniki firmowe

Cztery Wiatry Spa & Sport Resort serdecznie zaprasza do organizowania pikników firmowych. Doświadczenie, które zdobyliśmy w ciągu 15 lat oraz ogromny teren – 5 ha pozwalają nam organizować pikniki nawet na 3 tys. osób.

Naszym atutem jest lokalizacja: w lesie, nad wodą z dala od ruchliwych ulic, 5 ha ogrodzonego terenu bezpośrednio przy hotelu. Dla wszystkich uczestników zapewnimy miejsca siedzące oraz dużą scenę, na której profesjonaliści poprowadzą imprezę. 5 hektarów terenu zapewni też dużo wolnego miejsca na zabawę, konkursy, taniec, itp.

Ogniska, biesiady, grill zorganizujemy dla Państwa w specjalnie do tych celów wybudowanych pawilonach myśliwskich – drewniane budowlach, w których znajdują się wygodne stoły i ławy oraz podłoga do tańców. W centralnym miejscu znajduje się tradycyjna kuchnia kaflowa, grill i ognisko. Na terenie obiektu zlokalizowana są także toalety z bieżącą wodą. Wszystko ogrodzone płotem, który zapewnia prywatność każdej imprezie. Paleta potraw ogniskowych (i nie tylko) zaczyna się od wiejskiej kaszanki, robionej na zamówienie, po pieczone dziki i prosiaki. Nad wszystkim czuwa miła i profesjonalna obsługa.