Korytnica 88, 28-225, Szydlow
+48 41 35 35 247
recepcja@czterywiatry.pl
Zarezerwuj teraz
Atrakcje

Cztery Wiatry Spa & Sport Resort to wymarzone miejsce dla ludzi aktywnych. Na terenie resortu istnieje mnóstwo możliwości spędzenia wolnego czasu – zarówno na lądzie jak i na wodzie. Szeroka oferta atrakcji sportowych i nie tylko jest tak duża, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie

Rowery

By wypróbować szeroką ofertę tras rowerowych, Goście mogą wypożyczyć nasze rowery. Dysponujmy rowerami górskimi i miejskimi marki Schwinn, jak również rowerkami dla dzieci i młodzieży.

Dowiedz się więcej

Sprzet_wodny

W ciepłe i słoneczne dni warto wybrać się na wyprawę po zalewie Chańcza. Malownicza linia brzegowa, chłodna bryza, czysta woda oraz urokliwe zakątki to tylko kilka z wielu atrakcji czekających na Państwa.

Dowiedz się więcej

Tennis

Dla amatorów tenisa oddajemy do dyspozycji profesjonalne korty tenisowe, jeden ze ścianą do ćwiczeń. Nawierzchnia ze sztucznej trawy zasypana piaskiem kwarcowym pozwoli na świetny poślizg.

Dowiedz się więcej

Zabawa_na_wodzie

Gości głodnych mocnych wrażeń zachęcamy do skorzystania z oferty KiLLwater – zabawa na wodzie. Profesjonalna łódź MasterCraft o mocy 350KM, nagłośnienie 500W dostarczy niezapomnianych wrażeń.

Dowiedz się więcej

Basen

W Czterach Wiatrach czekają na Państwa kryty basen z atrakcjami wodnymi, brodzik z cieplejszą wodą i fontanną oraz sześcioosobowe jacuzzi. Wokół basenu przygotowaliśmy dla Państwa strefę odpoczynku i kąpieli słonecznych.

Dowiedz się więcej

Nordic_walking

W ramach sportowej aktywności serdecznie zapraszamy na spacery Nordic Walking po najbardziej uroczych zakątkach zalewu Chańcza i okolicy. Do dyspozycji gości oddajemy 10 par profesjonalnych kiji i służymy radą co do wyboru najciekawszych tras.

Windsurfing

Zalew Chańcza to idealne miejsce także dla amatorów windsurfingu. Kto się tutaj nauczy, będzie pływał wszędzie. Doświadczeni zawodnicy też mogą tu zaszaleć. Zapewniamy także bezpłątne przechowanie desek windsurfingowych.

Bryczki

Od maja 2018 istnieje możliwość wykupienia przejazdu bryczką po malowniczej okolicy zalewu Chańcza. Nasz profesjonalny stangret zabierze Państwa w urokliwą podróż przez szydłowskie pola, lasy i góry.

Dowiedz się więcej