dzieci_baner

DZIECI

Resort przyjazny rodzinom dzieciom

Cztery Wiatry Spa & Sport Resort to  miejsce, gdzie radosne tupoty małych stóp mieszają się z błogim relaksem rodziców. Nasz resort jest przyjazny rodzinie, posiada wszelkie udogodnienia, dzięki którym wakacje, ferie czy krótki wyjazd będą w pełni komfortowe i pełne radosnych przeżyć.

Z myślą o dzieciach

 • Wyposażenie pokojów

  Na życzenie Gości do pokoi możemy wstawić dziecięce łóżeczka lub wanienki

 • Restauracja

  Udostępniamy specjalne krzesełka dla dzieci oraz kolorową plastikową zastawę, dzięki czemu maluchy mogą swobodnie spożywać swoje posiłki.

 • Menu

  Podczas bufetów obiadokolacyjnych oferujemy potrawy które skuszą największych niejadków

Atrakcje w Resorcie

 • Bawialnia

  Specjalna sala zabaw została przygotowana z myślą o najmłodszych. Znaleźć tutaj można wspaniałą bibliotekę z bogatym księgozbiorem, zabawki, pluszaki, samochodziki, tablice, kredki, farby i wiele innych atrakcji i przedmiotów zachęcających do twórczej zabawy, której z pewnością ulegną także dorośli.

 • Plac zabaw z trampoliną

  W pogodne dni dzieci mogą bawić się z rówieśnikami na atestowanym placu zabaw. Do dyspozycji najmłodszych mamy wspaniałą trampolinę, a przecież nie ma nic lepszego niż beztroskie, radosne skakanie.

 • Wodne szaleństwa

  Bezpieczny brodzik z ciepłą wodą, dzięki czemu dzieci będą czuć się komfortowo. Do tego należy dodać wiele dmuchanych zabawek, zachwycających fantazyjnymi kształtami i kolorami. Jednocześnie pomagają one dzieciom oswoić się z wodą i czerpać z basenowych szaleństw wiele radości.

Oszołamiająca okolica